Nerton Hotel

Wellness & Spa

Bir WELLNESS & SPA merkezi için sözü edilecek bir kalite var ise; o da hizmet kalitesidir. Eşsiz bir konsepte dünyanın heryerinden farklı metodlar ile siz değerli misafirlerimize kusursuz sağlık ve dinlenme kavramı sunuyoruz.

Vitamin Bar

Gün boyu deniz-kum-güneş üçlüsünde gerçekleşen aktiviteler ile sarf ettiğiniz enerjinizi Wellness & Spa Markezimizde hizmetinizde olan Vitamin Bar'da güçlendirebilirsiniz.

Buhar Odası

Buhar banyosu vücudu toksinlerinden ve zararlı maddelerden arındırmanın yollarından biridir. Buhar odası kullanımı ile cildin gözenekleri açılır, toksinler atılır.

Sauna

"Geleneksel Fin Hamamı" ya da bilenen adıyla Sauna, hastalıklardan koruyucu ve birçok sağlık sorununu tedavi edici özellik taşıyor. Sauna sıcaklığında geçirilecek 15 dakikalık süre, günün yorgunluğundan kurtularak vücudun tazelenmesini sağlıyor.

Cilt Bakımı

HCilde uygulanan düzenli ve doğru bakımlar sonrasında cilt sürekli olarak yenilenir, canlanır ve nefes alır. Bu da ilerleyen yaşlarda oluşabilecek kırışıklık ve sarkma gibi problemlerin önüne geçilmesini sağlar.

Kneipp Odası

Sebastian Kneipp tarafından tarif edilen tekniğe göre yapılan tedavi: Tıbbi telkinler, diyet ve egzersizlerle birleştirilmiş sıcak, soğuk ve ılık banyolar.

Türk Hamamı

Türkiye ve Osmanlı denildiğinde ilk akla gelen Türk Hamamlarıdır. Yüzyıllar boyunca hamamlar Türk ve Osmanlı kültürünün en önemli ve renkli öğesi olarak varlıklarını korumuşlardır.

Thai Masajı Odası

Yüksek kalitede konfor ve ayrıcalıklı hizmetlerin sunulduğu Thai Masaj Odası, tamamıyla orijinal formlarda tasarlanmıştır. Eşsiz bir sağlık deneyimi olan Thai Masajıyla bedensel rahatlamanın verdiği huzuru yaşayacaksınız.

Ayurveda Odası

Ayurveda, kökeni Hindistan'ın Vedik kültürüne dayanan 5,000 yıllık bir doğal şifa sistemi olup, insanoğluna beşeri potansiyelinin üst sınırını gerçekleştirirken, her yönden dengede ve zinde kalmasına yardımcı olan bir bilgelikler bütünüdür.

VIP Masaj Odası

Bedensel ve ruhsal huzuru yaşayacağınız, hayat dengesinin kurulması yolunda eşsiz deneyimlere sahip olacağınız masaj terapilerinin uygulandığı, orijinal ve otantik konforlu masaj odaları.

Kapalı Havuz

Relax Odası

Hotline
+902427534056